Hakkımızda | CashlibKart.com

Hakkımızda

Ön ödemeli kart satışı gerçekleştiren firmalar arasında Cashlib Kart resmi bayi olarak ilk sırada yer alan, güvenilir, müşteri memnuniyetine önem veren bir yapı ile sizlere 2014 yılından beri hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlarla en kaliteli online ödeme hizmeti sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Vizyonumuz çerçevesinde gelecek yıllarda da sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek yanınızda olacağız.

Cashlib resmi bayi olarak Cashlib Kartı güvenle sizlerle buluşturmaktayız. Cashlib Kart online olarak satın alacağınız ürün ve hizmetlerin ödemelerini gerçekleştirirken hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Satın aldığınız kartın kullanımının getirdiği sorumluluk siz kullanıcılarımıza aittir. T.C. kanunlarının izin verdiği yasal tüm alışveriş, oyun platformları ve uygulama marketler üzerinde kartınızı kullanabilirsiniz. Yasal olmayan platformlar üzerinde kartınızı kullanmamanızı önermekteyiz.

Müşteri güvenliğine önem veren hizmet anlayışımızla, müşteri gizliliği ilkesi işlemleriniz sırasında bizlerle paylaşacağınız kişisel bilgilerinizin, üçüncü kişi ve kurumlarla asla paylaşılmayacağının garantisini sizlere vermekteyiz.