Cashlib Kart Para Yatırma - Cashlib Para Transferi | CashlibKart.com

CASHlib Karta Para Yatırma

cashlib kart para yatirma

Cashlib kartlar, sahip olmak isteyen herkesin ön ödeme yaparak kolayca sahip olabileceği bir hizmet sunan sanal kart sistemidir. Dünya çapında kullanımlar sağlayan cashlib karta para yatırma yapılarak birçok internet platformunda güvenli ve pratik alışverişler yapılabilmektedir. Kullanıcıların internet üzerindeki bilgilerinin gizlilikleri sağlanarak alışveriş, oyun gibi istek ve ihtiyaçlardan geri kalınmamaktadır. Cashlib kart resmi satış sağlayan sitemizden cashlib karta para transferi yapabilmek de çok çeşitli ve kolay olmaktadır.

CASHlib Karta Para Yükleme

Sahip olunan 16 haneli cashlib kart kodu ile birçok internet üzerindeki oyun sitelerine para yüklenebilmektedir. Cashlib karta para yükleme yöntemleri arasında banka havalesi, kredi kartı, anında bankacılık ya da EFT gibi alternatifler yer almaktadır. Cashlib para transferi konusunda detaylı bilgi edinmek için sitemiz canlı destek hattı üzerinden yetkililere ulaşabilir ve yönlendirme yapılmasını talep edebilirsiniz. Cashlib kart, yapısı itibariyle Euro üzerinden işlem yapan bir karttır. Kartı satın alma aşamasında güncel Euro kuru üzerinden TL fiyat karşılıkları ön ödeme yapılarak cashlib karta para yatırma işlemleri tamamlanabilmektedir.

Sitemize üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra ilk alışverişlerinizde sistem tarafından otomatik olarak konulan limit bulunmaktadır. İlk işleminiz için max.400 TL, ikinci işleminiz için ise max.800 TL’lik ödeme gerçekleştirebilirsiniz. İlk işlem emrinizin ardından ikinci işleminiz için 1 saat beklemeniz gerekmektedir. 48 saat içerisinde iki adet onaylı işlem yapabilirsiniz. Zaman ve mebla limit sınırlamanız ilk işlem saatinizden 48 saat sonra otomatik olarak kalkacaktır. Ardından alışverişlerinizi isteğiniz ve ihtiyacınız ölçüsünde gerçekleştirebilirsiniz.